Ugrás a tartalomhoz
Találja meg és hasonlítsa össze az árakat!

Összes termék

715 termék
Mosogató szekrény - 2 medence - Royal Catering - rozsdamentes acél - 160 x 60 cm RC-IKS03 Sale

Mosogató szekrény - 2 medence - Royal Catering - rozsdamentes acél - 160 x 60 cm RC-IKS03

Royal Catering
181 960,00 Ft 202 180,00 Ft
www.expondo.hu
Mosogató szekrény - 1 medence - Royal Catering - rozsdamentes acél - 160 x 60 cm RC-IKS02 Sale

Mosogató szekrény - 1 medence - Royal Catering - rozsdamentes acél - 160 x 60 cm RC-IKS02

Royal Catering
242 650,00 Ft 245 100,00 Ft
www.expondo.hu
Royal Catering Szekrényes konyhai dupla mosogató asztal - 140 x 60 cm RCHS-1400WS Sale

Royal Catering Szekrényes konyhai dupla mosogató asztal - 140 x 60 cm RCHS-1400WS

Royal Catering
203 110,00 Ft 218 400,00 Ft
www.expondo.hu
Mosogató szekrény - 1 medence - Royal Catering - rozsdamentes acél - 120 x 60 cm RC-IKS08

Mosogató szekrény - 1 medence - Royal Catering - rozsdamentes acél - 120 x 60 cm RC-IKS08

Royal Catering
205 490,00 Ft
www.expondo.hu
Mosogató szekrény - 1 medence - Royal Catering - rozsdamentes acél - 100 x 60 cm RC-IKS10

Mosogató szekrény - 1 medence - Royal Catering - rozsdamentes acél - 100 x 60 cm RC-IKS10

Royal Catering
203 240,00 Ft
www.expondo.hu
Mosogató asztal - 2 medence - rozsdamentes acél - 180 x 70 cm - Royal Catering RCGS-2B180D7 Sale

Mosogató asztal - 2 medence - rozsdamentes acél - 180 x 70 cm - Royal Catering RCGS-2B180D7

Royal Catering
167 230,00 Ft 185 810,00 Ft
www.expondo.hu
Rozsdamentes acél munkaszekrény - ECO - 200 x 60 cm - 600 kg - hátsó perem - Royal Catering RCSSCB-200X60-E-B

Rozsdamentes acél munkaszekrény - ECO - 200 x 60 cm - 600 kg - hátsó perem - Royal Catering RCSSCB-200X60-E-B

Royal Catering
163 900,00 Ft
www.expondo.hu
Steinberg Systems Laboratóriumi hűtő - kompresszor: 2430 W - -20 - 99 °C - 20 l/perc SBS-LCC-7000H Sale

Steinberg Systems Laboratóriumi hűtő - kompresszor: 2430 W - -20 - 99 °C - 20 l/perc SBS-LCC-7000H

Steinberg
475 580,00 Ft 500 610,00 Ft
www.expondo.hu
Rizsfőző - 23 liter - 3000 W - Royal Catering RCRK-10A

Rizsfőző - 23 liter - 3000 W - Royal Catering RCRK-10A

Royal Catering
53 410,00 Ft
www.expondo.hu
Royal Catering Mosogató asztal - 1 medence - rozsdamentes acél - 70 x 70 cm RCSSS-70X70-S

Royal Catering Mosogató asztal - 1 medence - rozsdamentes acél - 70 x 70 cm RCSSS-70X70-S

Royal Catering
101 750,00 Ft
www.expondo.hu
Rozsdamentes acél munkaasztal - ECO - 120 x 60 cm - 400 kg - hátsó perem - Royal Catering- Royal Catering RCAT-120/60-S Sale

Rozsdamentes acél munkaasztal - ECO - 120 x 60 cm - 400 kg - hátsó perem - Royal Catering- Royal Catering RCAT-120/60-S

Royal Catering
56 360,00 Ft 58 100,00 Ft
www.expondo.hu
Rozsdamentes acél munkaasztal - ECO - 200 x 60 cm - 400 kg - Royal Catering RCAT-200/60

Rozsdamentes acél munkaasztal - ECO - 200 x 60 cm - 400 kg - Royal Catering RCAT-200/60

Royal Catering
89 120,00 Ft
www.expondo.hu
Rozsdamentes acél munkaasztal - ECO - 200 x 60 cm - 400 kg - hátsó perem - Royal Catering RCAT-200/60-S Sale

Rozsdamentes acél munkaasztal - ECO - 200 x 60 cm - 400 kg - hátsó perem - Royal Catering RCAT-200/60-S

Royal Catering
104 160,00 Ft 112 000,00 Ft
www.expondo.hu
Rozsdamentes acél munkaasztal - PREMIUM - 120 x 60 cm - 210 kg - összecsukható - Royal Catering RCAT-120K

Rozsdamentes acél munkaasztal - PREMIUM - 120 x 60 cm - 210 kg - összecsukható - Royal Catering RCAT-120K

Royal Catering
50 440,00 Ft
www.expondo.hu
Rozsdamentes acél munkaasztal - ECO - 180 x 60 cm - 400 kg - hátsó perem - Royal Catering RCAT-180/60-S

Rozsdamentes acél munkaasztal - ECO - 180 x 60 cm - 400 kg - hátsó perem - Royal Catering RCAT-180/60-S

Royal Catering
85 280,00 Ft
www.expondo.hu
Rozsdamentes acél munkaasztal - ECO - 120 x 70 cm - 400 kg - Royal Catering RCAT-120/70

Rozsdamentes acél munkaasztal - ECO - 120 x 70 cm - 400 kg - Royal Catering RCAT-120/70

Royal Catering
54 990,00 Ft
www.expondo.hu
Royal Catering Mosogató asztal - 3 medence - 100 x 50 cm RCHS-5 Sale

Royal Catering Mosogató asztal - 3 medence - 100 x 50 cm RCHS-5

Royal Catering
96 240,00 Ft 99 220,00 Ft
www.expondo.hu
Rozsdamentes acél munkaasztal - ECO - 120 x 60 cm - 250 kg - hátsó peremmel - Royal Catering RCAT-120/60-N Sale

Rozsdamentes acél munkaasztal - ECO - 120 x 60 cm - 250 kg - hátsó peremmel - Royal Catering RCAT-120/60-N

Royal Catering
52 360,00 Ft 58 180,00 Ft
www.expondo.hu
Rozsdamentes acél munkaasztal - ECO - 200 x 60 cm - 250 kg - Royal Catering RCAT-200/60-NW Sale

Rozsdamentes acél munkaasztal - ECO - 200 x 60 cm - 250 kg - Royal Catering RCAT-200/60-NW

Royal Catering
95 820,00 Ft 106 470,00 Ft
www.expondo.hu
Narancsfacsaró - elektromos - félautomata - 120 W - 20 narancs/perc - Royal Catering RCOS-02 Sale

Narancsfacsaró - elektromos - félautomata - 120 W - 20 narancs/perc - Royal Catering RCOS-02

Royal Catering
254 040,00 Ft 273 160,00 Ft
www.expondo.hu
Indukciós főzőlap alsó felépítménnyel - 4 x 3500 W - 400 V - 4 x 20 cm - 10 szint - időzítő - Royal Catering RCIK-3500IC4.4 Sale

Indukciós főzőlap alsó felépítménnyel - 4 x 3500 W - 400 V - 4 x 20 cm - 10 szint - időzítő - Royal Catering RCIK-3500IC4.4

Royal Catering
397 950,00 Ft 427 900,00 Ft
www.expondo.hu
Royal Catering Vattacukor készítő gép - 52 cm - 1200 W - nemesacél RCZK-1080 Sale

Royal Catering Vattacukor készítő gép - 52 cm - 1200 W - nemesacél RCZK-1080

Royal Catering
73 690,00 Ft 79 240,00 Ft
www.expondo.hu
Ipari légszárító - 50 l/ 24 óra - 90 m² - 5,69 L MSW-DEH580B

Ipari légszárító - 50 l/ 24 óra - 90 m² - 5,69 L MSW-DEH580B

MSW
157 460,00 Ft
www.expondo.hu
Rozsdamentes acél munkaasztal - ECO - 80 x 60 cm - 250 kg - hátsó perem - Royal Catering RCAT-80/60-N Sale

Rozsdamentes acél munkaasztal - ECO - 80 x 60 cm - 250 kg - hátsó perem - Royal Catering RCAT-80/60-N

Royal Catering
45 540,00 Ft 50 600,00 Ft
www.expondo.hu